Organizer Rodzinny do druku

with 16 komentarzy

Organizer rodzinny do druku | Przygotuj się na nowy semestr | lvlupstudio

Przychodzę dzisiaj do Ciebie z prezentem. Chodził mi on po głowie już od roku i ciągle odkładałam zrobienie go na później. Wreszcie, przynaglona sytuacją rodzinną, zmobilizowałam się i oto jest - Organizer Rodzinny do druku. Wspaniałe narzędzie dla Mistrzyń Kontrolowanego Chaosu, Menadżerek Życia Rodzinnego, Odjazdowych Seniorek, Zabieganych Studentek, Obywatelek Freelancerek i Władczyń Wszechrzeczy. Jeśli odnalazłaś się w którejś z tych ról, możesz od razu przejść do drukowania. Chyba, że chcesz dowiedzieć się, co znajdziesz w organizerze.

Kiedy po raz piąty w ciągu miesiąca spytałam męża o jego numer dowodu osobistego, kolejny raz zapomniałam peselu córki, próbowałam zapłacić w sklepie przeterminowaną kartą za zakupy (nowa leżała w domu) i zostałam bez telewizji, internetu i numeru telefonu do operatora na weekend, stwierdziłam, że czas na stworzenie segregatora z dokumentami i danymi rodzinnymi.

Moje domowe centrum dowodzenia | organizer rodzinny | lvlupstudio

 

Oczywiście najpierw próbowałam taki znaleźć.

Na Pinterest sporo było różnych pięknych organizerów, ale wszystkie w języku angielskim. Po polsku, nie znalazłam żadnego. Postanowiłam więc przygotować karty z potrzebnymi mi rubryczkami. Z początkowych 4 stron zrobiło się 16. I to nie jest moje ostatnie słowo. Dzisiaj daję Ci w prezencie absolutne minimum rodzinnego organizera. 

W środku znajdziesz okładkę i miejsce na:

  • Dane rodzinne - wszystkie najważniejsze informacje dotyczące członków rodziny (2 osoby na stronę)
  • Edukacja - miejsce na informacje dotyczące edukacji dzieci (2 dzieci na stronę)
  • Ważne daty - dwie strony na wpisanie urodzin, imienin, rocznic itp. wydarzeń
  • Kontakty - na adres do cioci, której wysyłasz kartki na święta dwa razy do roku; przyjaciółki z czasów podstawówki mieszkającej w innym mieście itd.
  • Telefony - do hydraulika, mechanika, ulubionej pizzerii, spółdzielni i sąsiadów z góry
  • Lekarze rodzinni - od pediatry i lekarza rodzinnego zaczynając
  • Konta Bankowe - dane banku i numer konta, ważność karty i PIN
  • Informacje o ratach i oszczędnościach
  • Listę kart gwarancyjnych, haseł internetowych i leków w domowej apteczce

Organizer rodzinny do druku | lvlupstudio

 

Organizer Rodzinny do druku

Poniżej znajdziesz linki do grafik, które przygotowałam. Organizer jest kolorowy, w formacie A4, ale możesz spokojnie wydrukować go na czarno-białej drukarce. Kliknij link ze stroną, następnie ikonkę drukarki (do wydruku) lub strzałki w dół (zapisz na później na swoim komputerze).

Uwaga! Pamiętaj o przestrzeganiu praw autorskich - organizer oraz jego części składowe udostępniam tylko do użytku osobistego. Przed umieszczeniem plików na swojej stronie, sprzedażą, zmodyfikowaniem elementów graficznych czy innym użyciem komercyjnym - skontaktuj się ze mną! 

Możesz pobrać wszystkie karty organizera w jednym pliku PDF lub poszczególne karty.

Jeśli pobierasz moje grafiki — będzie mi bardzo miło jeżeli polubisz moją stronę (opcja jest dobrowolna). Na fanpage’u informuję o nowych wpisach, które pojawiają się na blogu, wrzucam porady remontowe i moodboardy, a także sporo wnętrzarskich ciekawostek, dlatego zachęcam do jego obserwowania. 

Pobierz cały organizer ↓

 

Pojedyncze karty:

→ Tutaj znajdziesz poprzednią wersję Domowej Apteczki wraz z wakacyjną listą leków

→ Jak zrobić tablicę, która zorganizuje życie Twojej rodziny?

→ Więcej artykułów związanych z tworzeniem własnej biurowej przestrzeni znajdziesz pod tagiem: domowe biuro

 

Mam nadzieję, że Organizer Rodzinny będzie przydatnym narzędziem. W przygotowaniu są kolejne karty.

Tymczasem zapraszam Cię do wzięcia udziału w wyzwaniu DOM-wySPABędziemy przedłużać sobie wakacje w domowym zaciszu, pielęgnować nasze 4 kąty, poddawać relaksowi i odnowie nasze mieszkania. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie wydarzenie na Facebooku lub w wersji mailowej tutaj.