Cześć!

Mam na imię Agnieszka i wyznaję zasadę Twój Dom - Twoją Wyspą. Idealnie, jeśli będzie to wyspa szczęśliwa!

Od 8 lat zajmuje się oświetleniem LED we wnętrzach i reklamie. Ukończyłam kurs projektowania wnętrz i od kilku lat urządzam mieszkania rodzinie i znajomym. Z miłości do aranżacji przestrzeni, kolorów, designu i przestawiania mebli powstał ten blog.

Teraz chcę połączyć pasję, doświadczenie i zdobytą wiedzę i zaproponować Ci wspólne urządzanie Domu, bo wierzę, że każdy zasługuje na funkcjonalną, piękną i dopasowany do siebie przestrzeń. Takie pomagam stworzyć.

 


 

Jeśli chcesz stworzyć DOM, w których będziesz się dobrze czuła, i do którego będziesz chciała wracać Ty i Twoi bliscy, zgodny z Twoimi potrzebami, marzeniami i w Twoim stylu, to jesteś w dobrym miejscu. Na blogu znajdziesz porady z zakresu psychologii wnętrz, dobierania kolorów, inspiracje i konkretne rozwiązania wnętrzarskich problemów.

Jeśli potrzebujesz zmian w swoim otoczeniu i czujesz, że coś się popsuło w relacjach z bliskimi, zajrzyj do tekstów z serii Dom - wyspa szczęśliwa. Czasami wprowadzenie drobnych zmian we wnętrzu lub naszym zachowaniu poprawia sytuację związku czy rodziny. O oświetleniu LED wiem sporo, bo od 8 lat tym się zajmuje. Jeśli więc szukasz dobrego poradnika na ten temat, zajrzyj do serii LED LIGHT COLLAGE. Jeżeli zaś myślisz o samodzielnym remoncie, ale odrobinę Cię on przeraża, polecam Ci teksty poradnikowe - to moje koło ratunkowe dla Twojego wnętrza.

Jeśli podoba Ci się u mnie i czujesz, że blog Level up! studio to miejsce stworzone dla Ciebie, to będzie mi miło gościć Cię tu częściej. Możesz zapisać się na mój newsletter (już wkrótce), aby otrzymywać dodatkowe porady i inspiracje, nie dostępne na blogu, pierwsza dowiadywać się o nowościach, promocjach itp., oraz mieć dostęp do bezpłatnej biblioteki materiałów (również wkrótce dostępna, choć część możesz pobrać już dzisiaj w dziale prezenty), które pomogę Ci jeszcze lepiej urządzić się w swoim Domu, głowie i relacjach.

Zapraszam Cię także na mój fanpage, gdzie informuję o nowych wpisach, publikuję serię porad remontowych, moodboardy oraz dzielę się ciekawymi i pomocnymi artykułami znalezionymi w sieci. Na profilu na Instagramie, jeśli masz ochotę, możesz mnie poznać trochę bardziej prywatnie. Tam częściej pokazuję wnętrza naszego (i nie tylko) mieszkania, kulisy pracy, inspiracje i kadry lifestyle'owe.

 

FACEBOOK | INSTAGRAM | PINTEREST | BLOGLOVIN'

nasz salon | projektowanie wnętrz - Słupsk

KIM JESTEM?

 

Moją zmorą zawsze były słowa: Powiedz trzy zdania o sobie.

Bo jak zmieścić w dwóch zdaniach (bo pierwsze zazwyczaj brzmi Cześć, jestem Agnieszka) wszystko to, co chcę powiedzieć. A straszna ze mnie gaduła i lubię opowieści, zarówno mówić, jak i słuchać. Także wiesz, spotkanie ze mną rzadko trwa 5 minut!

Kim jestem? Nazywam się Agnieszka Obojska i jestem rodowitą ustczanką, którą praca zmusiła do przeprowadzki do Słupska. Jednak nadal jestem dziewczyną znad morza. Przez całe życie gdzieś mnie nosi i nie umiem usiedzieć w miejscu. Jak żeglarze, których po kilku dniach na lądzie, znów ciągnie na wodę. Razem z Mężem od prawie 9 lat tworzymy DOM, nasze M. Od jakiegoś czasu towarzyszą nam dwie córki (5 i 2 lata). To moja wyspa, mój port. Gdziekolwiek nie wyjeżdżam, cokolwiek nie robię, zawsze chcę do niego wrócić. Tu zakotwiczyłam.

Jednak nie jest to stały twór. Zmienia się wraz ze mną i moją rodziną. Ściany zyskują nowe kolory, dekoracje wędrują na trasie dom-piwnica, meble zmieniają miejsca. Nastrój budujemy oświetleniem i muzyką, a atmosferę gościnności i otwartości pysznym jedzeniem i wygodną sofą. Do niektórych decyzji musiałam dojrzeć, jak do posiadania roślin w mieszkaniu i pamiętaniu o nich. Do innych doszliśmy z mężem na ścieżce wojennej lub metodą małych kroczków. Stąd nasza nieco industrialna kuchnia i biało-granatowy duży pokój z ciepłymi drewnianymi dodatkami.

Nasze córki wnoszą odrobinę chaosu w funkcjonowanie Domu i kolorów, do których niekoniecznie pałam miłością. Dlatego wszelkie odcienie różu i fioletu zostawiłam za drzwiami ich pokoju (oczywiście w towarzystwie mojego ukochanego granatu). I choć zaczyna się nam robić na naszej Wyspie ciasno (35m2 w wieżowcu), to staramy się wyciągnąć maksimum z naszego małego świata i udomowić go, by nam dobrze służył i był dla nas azylem.

Jestem…

  • kobietą spełniającą swoje marzenia
  • żoną superbohatera i mamą dwóch dzikusek
  • fanką morza, kawy i jazzu
  • niepoprawną optymistką-realistką, entuzjastką wszystkiego, co nowe
  • po godzinach - wokalistką w zespole Yam Kinneret
  • kulturoznawcą i nauczycielem muzyki (z wykształcenia) i bibliofilem (z ciągotami do fantastyki)
  • fanką długich podróży, spacerów brzegiem morza i zrzucania kilogramów podczas sprzątania i wygłupów z córkami
  • wielbicielką koszulek w paski, czerwonych butów i wszelkich odcieni niebieskiego

Czym się zajmuję?

Level up! studio z bloga, stał się pomysłem i szansą na realizowanie marzeń związanych z projektowaniem wnętrz. Pomagam właścicielom mieszkań, głównie rodzinom, funkcjonalnie i pięknie zagospodarować posiadaną przestrzeń. Wiem, że dobrze zaprojektowane wnętrze wspomaga zacieśnianie relacji rodzinnych, a dobór odpowiednich materiałów i dodatków sprawia, że staje się bardziej przytulne. Nie stanie się tak jednak bez naszej wzajemnej współpracy, dlatego zawsze mocno angażuję klientów w proces powstawania wnętrza, wypytuję o inspiracje, upodobania czy hobby. Żeby dobrze czuć się we własnym Domu, trzeba go pokochać, a czasami nie da się bez remontu. Wiem o tym, bo mój Dom ciągle staje się takim miejscem.

Bądźmy w kontakcie,

ściskam,

Agnieszka


FACEBOOK | INSTAGRAM | PINTEREST | BLOGLOVIN