Jeśli chcesz zmian w swoim domu, a nie wiesz od czego zacząć. Jeżeli męczy Cię kolor ścian, potykasz się o rzeczy rozstawione po całym mieszkaniu, a Twojej kuchni potrzeba świeżego spojrzenia, to jesteś w dobrym miejscu. Na blogu znajdziesz porady i inspiracje jak uporządkować przestrzeń i ją zorganizować. Jak wnętrzu nadać własny styl, niekoniecznie za duże pieniądze. Chcę aby to miejsce było Twoją nawigacją, z której możesz skorzystać w każdym momencie.

Jeżeli myślisz o większym remoncie, sprzedaży mieszkania czy urządzeniu nowego. Jeżeli czujesz, że sama tego nie udźwigniesz, nie jesteś pewna swoich pomysłów. Albo masz świetny pomysł, ale potrzebujesz jego potwierdzenia i porady technicznej, to też mam dla Ciebie rozwiązanie. Jest nim koło ratunkowe, które rzucam specjalnie dla Ciebie. Zajrzyj i sprawdź, co mogę dla Ciebie zrobić.


o-mnie-agnieszka-lvlupstudio

O mnie

Moją zmorą zawsze były słowa: Powiedz trzy zdania o sobie. Jak zmieścić w dwóch zdaniach (bo pierwsze zazwyczaj brzmi Cześć, jestem Agnieszka) wszystko to, co chcę powiedzieć. A straszna ze mnie gaduła i lubię opowieści, zarówno mówić, jak i słuchać.

Kim jestem? Jestem dziewczyną znad morza. Przez całe życie gdzieś mnie nosi i nie umiem usiedzieć w miejscu. Jak żeglarze, których po kilku dniach na lądzie, znów ciągnie na wodę. Tylko ja mam dom, nasze M, który tworzę od 7 lat z Mężem i dwoma naszymi córkami. To moja wyspa, mój port. Gdziekolwiek nie wyjeżdżam, cokolwiek nie robię, zawsze chcę do niego wrócić. Tu zakotwiczyłam.

Po wielu różnych perypetiach zawodowych i ukończonych studiach, wreszcie odnalazłam swoją zakurzoną mapę, ciśniętą w kąt kufra, obrałam właściwy kierunek i łapię wiatr w żagle. Moim celem jest własne studio projektowe, z Twoją pomocą tam dopłynę. Na razie, na brzegu mojej wyspy wybudowałam blog latarnię morską. Będzie on nadal rzucał światło, pokazywał drogę do bezpiecznego portu, a kiedy zechcesz wypić ze mną kawę i mi zaufać, wysłucham Twojej opowieści, wesprę Cię radą i wskażę drogę do Twojej wymarzonej wyspy, Twojego domu.

Ściskam Cię mocno

Agnieszka

P.S. Jeżeli potrzebujesz nawigacji lub koła ratunkowego w urządzaniu swojego wnętrza zajrzyj do zakładki Pracuj ze mną. Lub napisz na adres: lvlupstudio@gmail.com. Zadanie pytania nic nie kosztuje, a ja nie pozostawię Cię zupełnie bez odpowiedzi.


FACEBOOK | INSTAGRAM | GOOGLE + | PINTEREST