O mnie

Cześć!

Mam na imię Agnieszka i wyznaję zasadę Twój Dom - Twoją Wyspą.
Pomagam stworzyć wnętrza, w których będziesz się dobrze czuła, i do których będziesz chciała wracać Ty i Twoi bliscy. Razem zaprojektujemy DOM, który będzie zgodny z Twoimi potrzebami, marzeniami i w Twoim stylu.

Zawodowo przez wiele lat zajmowałam się oświetleniem LED we wnętrzach i reklamie. Ukończyłam kurs projektowania wnętrz i od kilku lat urządzam mieszkania rodzinie i znajomym. Z miłości do aranżacji przestrzeni, kolorów, designu i przestawiania mebli powstał ten blog. Od września tego roku działa studio projektowe LEVEL UP!


Moją zmorą zawsze były słowa: Powiedz trzy zdania o sobie.

Bo jak zmieścić w dwóch zdaniach (bo pierwsze zazwyczaj brzmi Cześć, jestem Agnieszka) wszystko to, co chcę powiedzieć. A straszna ze mnie gaduła i lubię opowieści, zarówno mówić, jak i słuchać. Także wiesz, spotkanie ze mną rzadko trwa 5 minut!

Kim jestem? Jestem dziewczyną znad morza. Przez całe życie gdzieś mnie nosi i nie umiem usiedzieć w miejscu. Jak żeglarze, których po kilku dniach na lądzie, znów ciągnie na wodę. Razem z Mężem od 8 lat tworzymy DOM, nasze M. Od jakiegoś czasu towarzyszą nam dwie córki (5 i 2 lata). To moja wyspa, mój port. Gdziekolwiek nie wyjeżdżam, cokolwiek nie robię, zawsze chcę do niego wrócić. Tu zakotwiczyłam.

Jednak nie jest to stały twór. Zmienia się wraz ze mną i moją rodziną. Ściany zyskują nowe kolory, dekoracje wędrują na trasie dom-piwnica, meble zmieniają miejsca. Nastrój budujemy oświetleniem i muzyką, a atmosferę gościnności i otwartości pysznym jedzeniem i wygodną sofą. Do niektórych decyzji musiałam dojrzeć, jak do posiadania roślin w mieszkaniu i pamiętaniu o nich. Do innych doszliśmy z mężem na ścieżce wojennej lub metodą małych kroczków. Stąd nasza nieco industrialna kuchnia i biało-granatowy duży pokój z ciepłymi drewnianymi dodatkami.

Nasze córki wnoszą odrobinę chaosu w funkcjonowanie Domu i kolorów, do których niekoniecznie pałam miłością. Dlatego wszelkie odcienie różu i fioletu zostawiłam za drzwiami ich pokoju (oczywiście w towarzystwie mojego ukochanego granatu). I choć zaczyna się nam robić na naszej Wyspie ciasno (35m2 w wieżowcu), to staramy się wyciągnąć maksimum z naszego małego świata i udomowić go, by nam dobrze służył i był dla nas azylem.

Kim jestem

  • kobietą spełniającą swoje marzenia
  • żoną superbohatera i mamą dwóch dzikusek
  • fanką morza, kawy i jazzu
  • niepoprawną optymistką-realistką, entuzjastką wszystkiego, co nowe
  • po godzinach - wokalistką w Yam Kinneret
  • kulturoznawcą (z wykształcenia) i bibliofilem (z ciągotami do fantastyki)
  • kocham jeździć samochodem, spacerować brzegiem morza i udawać, że schudnąć można podczas sprzątania i wygłupów z córkami
  • uwielbiam koszulki w paski i czerwone buty
P.S. Jeżeli potrzebujesz nawigacji lub koła ratunkowego w urządzaniu swojego wnętrza zajrzyj do zakładki Pracuj ze mną. Lub napisz na adres: lvlupstudio@gmail.com. Zadanie pytania nic nie kosztuje, a ja nie pozostawię Cię zupełnie bez odpowiedzi.

FACEBOOK | INSTAGRAM | PINTEREST