LIST W BUTELCE

Bardzo się cieszę, że tu trafiłaś. Jeśli tak jak ja, uważasz, że "Mój Dom, jest moją Wyspą", interesujesz się urządzaniem wnętrz lub stoisz właśnie w obliczu kolejnego remontu - ten newsletter jest dla Ciebie! Po wypełnieniu formularza otrzymasz pdf z listą jak stworzyć funkcjonalne pomieszczenie i o niczym nie zapomnieć oraz dostęp do dodatkowych materiałów. 

Dzięki tej liście uda Ci się:

  • zaprojektować pomieszczenie dopasowane do Twoich potrzeb
  • rozplanować elektrykę i oświetlenie
  • stworzyć układ funkcjonalny wnętrza
jak stworzyc funkcjonalne pomieszczenie prezent

Zapisz się na "List w butelce" i odbierz prezent

Tak, wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wysyłkę informację handlowych związanych z newsletterem.

W podziękowaniu za zapis otrzymujesz ode mnie dwa prezenty: listę "Jak stworzyć funkcjonalne pomieszczenie" i dostęp do darmowych dodatkowych materiałów.


Jako dziecko marzyłam o tym, żeby znaleźć na plaży list w butelce. Moja wyobraźnia podsuwała mi kolejne fantastyczne znaleziska. Od mapy skarbów, listu do ukochanej, po jakieś drobiazgi i rysunki wrzucone przez dzieci po drugiej stronie Bałtyku. 

Dzisiaj taki list w butelce mam dla Ciebie. Wysyłam go raz w miesiącu i mam nadzieję, że z każdym kolejnym listem uda mi się Ciebie czymś zaskoczyć, zainspirować i zaprosić do snucia i realizacji planów o wymarzonym, cudownym Domu - Twojej wyspie.

 

 

Zdjęcie: Designed by Freepik